ROYAL BLESSING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROYAL BLESSING


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Noční hlídka

Goto down 
+7
ArchWyatt
Shadowscream
Leneth
Yuna
Bzuko
Mojza
neeli
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Amortian




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 19. 09. 09

Noční hlídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noční hlídka   Noční hlídka - Stránka 2 EmptyWed Sep 23, 2009 10:50 pm

držím se toho že jen krysy opouštějí loď před tím než se potopí, já jsem za sebe rád že jsem našel českou gildu kde mě vzali a tak tu zůstanu a budu tu a snad se to zlepší a pokud ne tak to chce nábor členů a snad se časem vytvoří dobrá členská základna , ale jinak myslím ,že je tu kvalitní jádro a ti nejlepší z vás zůstanou
Návrat nahoru Goto down
Thoreza




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 07. 09

Noční hlídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noční hlídka   Noční hlídka - Stránka 2 EmptyThu Sep 24, 2009 3:10 pm

Zdravím, já sem teď přes týden bohužel skoro bez netu. Občas se mi podaří na pár min zaskočit, ale tím to hasne. Teď koukám na fórum a skoro se nestačím divit, i když s těma raidama v poslední době máte pravdu.

Osobně doufám, že RB neskončí, protože netuším, kam bych potom šel. Pár Guild sem už prošel a všechno se zatím zapadlo. Myslím, že to jednou potká každou gildu.
Návrat nahoru Goto down
Garonala1




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 11. 07. 09

Noční hlídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noční hlídka   Noční hlídka - Stránka 2 EmptyFri Sep 25, 2009 1:11 pm

Mno ja keby som mal opustit RB tak by som ked tak siel do Guardians of loarderon za kamosom ale kedze momento nemam net ako som uz psal ale zatial neleavnem.... Surprised
Návrat nahoru Goto down
Atriell




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 08. 09

Noční hlídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noční hlídka   Noční hlídka - Stránka 2 EmptySat Sep 26, 2009 12:54 am

No, ja jsem tedka na snure canada - usa, navrat je planovan az zacatkem prosince, takze do te doby pokud se vyskitnu ve hre, bude to opravdovy zazrak. Takze zatim zustanu v RB. V prosinci uvidim, jak to tu dopadlo a rozhodnu se, co dal. Zatim GL vsem...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Noční hlídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noční hlídka   Noční hlídka - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Noční hlídka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ROYAL BLESSING :: Pokec-
Přejdi na: